fbpx

O Programie Przemian

Program Przemian jest holistyczną metodą odchudzania. Oznacza to, że najważniejszy w nim jest człowiek – jego dobro, szczęście, zdrowie, a nie wyłącznie masa ciała.

Holistyczny punkt widzenia zakłada, że nasza waga jest wypadkową różnych czynników. Aby ją zmienić, nie wystarczy wpłynąć na jeden z nich. Każdy z nas ma inną sytuację: zdrowotną, społeczną, zawodową, finansową, prywatną. Jedno jest dla nas wspólne: każdy z nas ma wolną wolę i może świadomie podejmować decyzje, a przez to kształtować swój los i wpływać na swoje życie.

Wprowadzając drobne, pozytywne zmiany w różnych jego aspektach, czasem pozornie ze sobą nie powiązanych, spowodować możemy ogromne, pożądane przez nas zmiany w innych, ważnych dla nas dziedzinach życia. Na tym polega właśnie Program Przemian – na poznaniu siebie, wzięciu odpowiedzialności za swoje życie i sprawieniu, by było ono lepsze.

Ważnym elementem Programu Przemian jest zdrowe żywienie, w którym szczególną rolę ogrywają zupy. Dzięki nim chudniemy jedząc zdrowo, smacznie i różnorodnie. Nie oznacza to jednak, że musisz jeść wyłącznie zupy do końca życia.

Program Przemian podzielony jest na 4 etapy. W ich trakcie, uczysz się nowego, zdrowego stylu życia. Dzięki temu chudniesz i wiesz jak utrzymać rezultaty.

1 Etap – Przygotowania

2 Etap – Aktywnej redukcji wagi

3 Etap – Stabilizacji

4 Etap – Utrzymania wagi

Program Przemian bywa błędnie utożsamiany z „zupową” dietą odchudzającą. Tymczasem jest on zaprzeczeniem większości diet i łamie stereotypy związane z odchudzaniem.

Jest on stylem życia, którego „skutkiem ubocznym” jest redukcja wagi. Polega na stopniowym wdrażaniu pozytywnych nawyków oraz utrwalaniu ich, tak by stały się integralną częścią naszego życia. Uczy samodzielności, odpowiedzialności, uważności i samoświadomości. Nie narzuca gotowych rozwiązań, pozwala na duża elastyczność w ramach podstawowych zasad.

Przekonaj się sam – zapraszam do oglądania filmów zawartych na tej platformie. Pomogą Ci one poznać i skutecznie realizować Program Przemian. Dzięki niemu możesz zmienić swoje życie na lepsze, w różnych aspektach. A jeśli chcesz poczytać więcej na temat Programu Przemian, to zapraszam Cię tutaj. 

Dbaj o siebie z Programem Przemian!