fbpx

Webinar

W zakładce tej znajdziesz zapisy moich webinarów. Są to płatne wydarzenia, które organizuję regularnie, mniej więcej raz w miesiącu. Odbywają się one na specjalnie przeznaczonej ku temu platformie, do której dostęp mają wyłącznie osoby, które wykupiły uczestnictwo.

Poświęcone są one jednemu, wybranemu zagadnieniu, które przedstawiam w pogłębiony sposób korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia, a także z źródeł naukowych. Jeżeli nie mogłeś uczestniczyć na żywo w interesującym Cię webinarze – nic straconego: możesz obejrzeć jego zapis.

W zapisach webinarów znajdziesz wyczerpujące informacje na istotne dla Ciebie tematy oraz szereg inspiracji, motywacji i wskazówek praktycznych.

Webinar porównać można do warsztatu, który odbywa się on-line. Składa się on z mojej godzinnej części wykładowej, której towarzyszy prezentacja. Następnie obejrzeć możesz zapis 30 minutowej serii pytań zadawanych przez osoby uczestniczące na żywo w webinarze. Pytania zadawane są na czacie. Kolejno czytam je i udzielam na nie odpowiedzi.
Pamiętaj proszę, że oglądasz archiwalny zapis wydarzenia, które się odbyło. Nie będziesz mieć możliwości zadawania własnych pytań.

Zachęcam Cię do uczestnictwa na żywo w organizowanych przez mnie webinarach. Sprawdź na www.monikahonory.pl, czy i kiedy organizowany będzie najbliższy oraz jakiemu tematowi będzie poświęcony.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

1 2