fbpx

Live

Jak zapewne wiesz, jestem bardzo aktywna na Facebooku. Na moim profilu: Monika Honory – Program Przemian oraz na grupie zamkniętej Zupomania® – Monika Honory odchudza regularnie zamieszczam live’y, czyli transmisje na żywo.

Mniej więcej raz w miesiącu starannie przygotowuję live merytoryczny, który poświęcony jest jednemu zagadnieniu. Jest on odpowiedzią na bieżące potrzeby i pytania Zupomaniaków. Bywa, że na live’ie towarzyszy mi ekspert, bądź osoba realizująca Program Przemian, która dzieli się swoimi doświadczeniami.

Zapraszam Cię także do uważnego śledzenia mnie na Facebooku. Live’y merytoryczne można obejrzeć bezpłatnie przez 24 h od emisji na żywo. Następnie przenoszone są do Zupoteki, gdzie możesz do nich wracać nawet kilkukrotnie.

Sprawdź dostępne nagrania live’ów merytorycznych i wybierz te, które poruszają istotne w tym momencie dla Ciebie tematy. Z pewnością pomogą Ci one w realizacji Programu Przemian: dostarczą inspiracji i motywacji, poszerzą wiedzę oraz rozwieją wątpliwości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6