fbpx

Jak korzystać z Instagrama? – materiał uzupełniający

Jeśli chcesz wiedzieć, co u mnie słychać i być na bieżąco z Programem Przemian, zapraszam Cię do obserwowania mojego profilu na Instagramie. Znajdziesz mnie tam pod nazwą: niezla_zupa.

Na swoim koncie regularnie zamieszczam zdjęcia oraz wartościowe posty, a także dzielę się swoimi refleksjami, energią i wsparciem na Insta Story (krótkich filmach, które znikają po 24 h). Ponieważ nasza społeczność na Instagramie nie jest (jeszcze) tak liczna jak na Facebooku jest tu większa szansa bezpośredniego skontaktowania się ze mną – poprzez komentarze lub wiadomości prywatne, do czego serdecznie zachęcam.

Być może Instagram jest Ci zupełnie obcy i czujesz opór przed nowinkami technicznymi. Nie martw się, mam dla Ciebie instrukcję krok, po kroku, którą opracowała dla nas fantastyczna Marta Kaczmarski – Instagram Instruktor. Marta opowie Ci, jak krok po kroku zapoznać się i zaprzyjaźnić z tym medium społecznościowym. Na ładuj swój telefon i miej go pod ręką – będzie Ci potrzebny 😉

Z filmu dowiesz się:

• Jak zainstalować Instagram na telefonie?
• Jak utworzyć swoje konto?
• Jak odnaleźć mnie i innych swoich znajomych?
• Jak dołączyć mnie do obserwowanych?
• Jak poruszać się na Instagramie?

Film polecam wszystkim Zupomaniakom świadomym tego, że Program Przemian otwartość, rozwój i stałe poznawanie nowych rzeczy. Instagram, tak jak Program Przemian, jest dla osób różnym wieku. Także i Ty uczyń z niego swoje dodatkowe źródło wiedzy, inspiracji i motywacji.